Tiranë: Çantë e dyshimtë në sheshin "Skënderbej", bëhet shpërthimi i kontrolluar - Bota Sot
Tiranë: Çantë e dyshimtë në sheshin "Skënderbej", bëhet shpërthimi i kontrolluar

Tirana

Tiranë: Çantë e dyshimtë në sheshin "Skënderbej", bëhet shpërthimi i kontrolluar

Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 12:56
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një çantë e dyshimtë është gjetur pranë sheshit Skënderbej në Tiranë. 

Policia ndodhet në vendngjarje pritet të mbërrijnë dhe forcat xheniere.

Zona është rrethuar me shirit. 

Image

Po punohet per te kryer shperthimin e kontrolluar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat