LAJMI FUNDIT: Tjetër tërmet trondit Tiranën - Bota Sot
LAJMI FUNDIT: Tjetër tërmet trondit Tiranën

Tirana

LAJMI FUNDIT: Tjetër tërmet trondit Tiranën

Më: 26 nëntor 2019 Në ora: 18:26
Foto ilustrim

(E plotësuar) - S’kanë të ndalur lëkundjet e tërmetit në Tiranë.

Në këto momenti ka pasur të tjera lëkundje.

Epiqendra ishte sërish në detin Adriatik, ndërsa tërmeti ishte me magnitudë 4 ballë i shkallës rihter.

Image

***

S’kanë të ndalur lëkundjet e tërmetit në Tiranë. Në këto momenti ka pasur të tjera lëkundje. Epiqendra dhe magnituda nuk dihet ende…

Vijon…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat