Tërmeti 5.3 shkallë, shikoni si ikën të rinjtë nga një lokal në Tiranë - Bota Sot
Tërmeti 5.3 shkallë, shikoni si ikën të rinjtë nga një lokal në Tiranë

Tirana

Tërmeti 5.3 shkallë, shikoni si ikën të rinjtë nga një lokal në Tiranë

Më: 27 nëntor 2019 Në ora: 17:21
Pamje nga videoja

Është duke vazhduar gjendja shqetësuese në Shqipëri pas tërmeteve të shumta që janë duke vazhduar edhe sot.

Ankth dhe frikë po ndjejnë qytetarë të shumtë anembanë vendit, sidomos në Durrës dhe Thumanë ku gjendja vazhdon të jetë më e rënduar.

Në një video të publikuar së fundi shihen disa të rinj të cilët ikin nga një lokal në Tiranë pas tërmetit 5.3 shkallë që goditi Shqipërinë pak më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat