Tiranë, 2 persona aksidentohen për vdekje

Tirana

Tiranë, 2 persona aksidentohen për vdekje

Më: 2 janar 2020 Në ora: 16:56
Foto ilustrim

Një aksident tragjik raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe më pas kanë goditur dy këmbësorë.

Raportohet se dy këmbësorët kanë ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet forcat e policisë.

Informacioni paraprak nga policia

Rreth orës 15:15 në rrugën “Xhanfize Keko” automjeti me drejtues E. L, është përplasur me automjetin me drejtues E. M.

Si pasojë e përplasjes janë përshirë në aksident dhe dy këmbësor të cilët kanë ndërruar jetë në vendngjarje.

Dy drejtuesët e automjeteve E. L dhe E. M janë shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e dy shtetasve që ndërruan jete.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat