Zjarr në godinën e njësisë bashkiake nr 9 në Tiranë - Bota Sot
Zjarr në godinën e njësisë bashkiake nr 9 në Tiranë

Tirana

Zjarr në godinën e njësisë bashkiake nr 9 në Tiranë

Më: 7 janar 2020 Në ora: 14:26
Foto

Flakët kanë përfshirë një nga zyrat e godinës së njësisë bashkiake nr 9 në Tiranë. 

Momentalisht nuk dihen shkaqet e flakëve. 

Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për të shuar flakët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat