Atentat në mes të Tiranës, vritet një person - Bota Sot
Atentat në mes të Tiranës, vritet një person

Tirana

Atentat në mes të Tiranës, vritet një person

Më: 20 janar 2020 Në ora: 21:21
Ilustrim

Mbrëmjen e sotme, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit, si pasojë e së cilës ka mbetur i vdekur një person.

Viktima, rreth 30 vjeç, nuk i mbijetoi dot plagëve dhe ndërroi jetë.

Nuk dihet ende identiteti i tij dhe motivi i kësaj ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat