Ja kush është 28-vjeçari që u vra në Astir - Bota Sot
Ja kush është 28-vjeçari që u vra në Astir

Tirana

Ja kush është 28-vjeçari që u vra në Astir

Më: 20 janar 2020 Në ora: 21:33
Foto ilustrim

Një ngjare e rëndë është shënuar pak më parë në Tiranë, ku mësohet se ka mbetur i vrarë me armë zjarri një person rreth 28-vjeç.

Akoma nuk dihen shkaqet e krimit, apo autorët.

Mësohet se viktima është Vilson Tafçiu sipas burimeve të Top Channel.

Tiranë /Informacion paraprak

Rreth orës 20.45, në Astir, në një rrugicë, në afërsi të një lokali, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi V.T, rreth 28 vjeç, i cili më pas ka gjetur vdekjen.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat kanë  bërë rrethimin e  zonës në një perimetër të gjerë.

Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore si dhe vijon puna  nga grupi hetimor  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, grumbullimin dhe fiksimin e çdo prove që do çojë në zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe arrestimin e autorëve

Vrasja e të riut në Tiranë, policia jep detajet

Një ngjare e rëndë është shënuar pak më parë në Tiranë, ku mësohet se ka mbetur i vrarë me armë zjarri një person rreth 28-vjeç.

Akoma nuk dihen shkaqet e krimit, apo autorët.

Tiranë /Informacion paraprak

Rreth orës 20.45, në Astir, në një rrugicë, në afërsi të një lokali, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi V.T, rreth 28 vjeç, i cili më pas ka gjetur vdekjen.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat kanë  bërë rrethimin e  zonës në një perimetër të gjerë.

Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore si dhe vijon puna  nga grupi hetimor  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, grumbullimin dhe fiksimin e çdo prove që do çojë në zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat