Prostitucion në zemër të Tiranës, dalin bisedat: 20 mijë jashtë, 50 në hotel - Bota Sot
Prostitucion në zemër të Tiranës, dalin bisedat: 20 mijë jashtë, 50 në hotel

Tirana

Prostitucion në zemër të Tiranës, dalin bisedat: 20 mijë jashtë, 50 në hotel

Më: 21 janar 2020 Në ora: 22:23
Tiranë

Prostitucioni i rrugës edhe pse i jashtëligjshëm është një fenomen shumë problematik në vendin tonë.

Kamera fshehtë e “Stop” tregoi këtë të martë disa raste se si gra dhe vajza shesin trupin e tyre në këmbim të parave.

Fillimisht “Stop” tregoi situatën me gratë dhe vajzat në rrethrrotullimin e Rrogozhinës. Por jo vetëm kaq, emisioni investigativ solli këtë të martë pamje të punonjëseve të seksit në qendër të Tiranës, në bulevardin “Zogu i Parë”.

Madje prostitutat, në disa raste edhe transvestitë, thonë se mund të kryejnë raporte seksuale edhe pas Muzeut Historik Kombëtar, një zonë publike dhe shumë e lëvizur nga qytetarët.

Raporti ndodh në rrugë ose në hotel dhe kjo varet nga kërkesat e klientëve ose buxheti i tyre.

Qytetari: Të bëj një pyetje? Punon kështu?

Prostituta 3: Po!

Qytetari: Me sa?

Prostituta 3: 50!

Qytetari: Si 50? Një orë?

Prostituta 3: Gjysmë ore!

Qytetari: Ku rri? Ku? Në ça hoteli?

Prostituta 3: Këtu afër!

Qytetari: Sa vjeçe je? Je noi çik e mirë?

Prostituta 3: Tashi, provoje!

Qytetari: Po tani, mos të harxhojmë lekë kot!

Prostituta 3: Jo, provoje ti!

Qytetari: Më pak s’bëhet?

Prostituta 3: Ncuq! Hë, do të vish?

Qytetari: Po e ke shtrenjtë më!

Prostituta 3: Do hoteli, do dhe hoteli ore, si?

Qytetari: Hë?

Prostituta 3: Do dhe hoteli.

Qytetari: Hotelin e paguan ti?

Prostituta 3: Po!

Qytetari: Domethënë 50 mijë lekë, paguan dhe hotelin ti?

Prostituta 3: Po! Hë?

Qytetari: Ja, ta mendoj!

Prostituta e radhës tregon që përveç hotelit, marrëdhënien seksuale mund ta kryejnë edhe në ambient të hapur tek Muzeu Historik.

Prostituta 4: Hë, ça po bën?

Qytetari: Na ke zënë rrugën, hë!

Prostituta 4: Jo, more vëlla! Kalo! Rruga është e të gjithëve. Ça bën ti?

Qytetari: Si je ti?

Prostituta 4: Hiç mirë për Zotin! Ja vërdallë!

Qytetari: Shyqyr!

Prostituta 4: Hajt mo, mirë!

Qytetari: Hiç moj, ja ndonjë xhiro vërdallë, kështu…

Qytetari: Ndonjë punë apo?

Prostituta 4: Po po, punë këtu.

Qytetari: Ça pune?

Prostituta 4: Tani e do troç ti? Tashti kuptoje vetë!

Qytetari: Po troç moj! Pse ça ka?

Prostituta 4: Po qxxxxx shpirti!

Qytetari: Edhe njëherë!

Prostituta 4: Për qxxxx zemër!

Qytetari: Sa lekë e ke ti?

Prostituta 4: Ku në hotel, apo jashtë?

Qytetari: Hë?

Prostituta 4: Në hotel, apo jashtë?

Qytetari: Po ku di gjë unë, ku?

Prostituta 4: 20 jashtë, 50 në hotel!

Qytetari: Shumë është 50 mijë lekë. Po hotelin e paguan ti, apo e paguaj unë?

Prostituta 4: E paguan ti. E kupto? Rri një prishje, dy prishje. E kupto? Sa të mundesh ti. Kaq! Po deshe, hajde shkojmë!

Qytetari: Po jashtë? Ku i bie jashtë?

Prostituta 4: Andej poshtë mo nga Muzeu. A më kupton?

Qytetari: Ja do dal ndonjë xhiro kështu…

Prostituta 4: Epo mirë, mirë.

Qytetari: Hajt, punë të mbarë!

Qytetari: Si je?

Prostituta 5: Hiç ja!

Qytetari: Po punon më?

Prostituta 5: Po!

Qytetari: Sa e ke?

Prostituta 5: Ku e do ti jashtë, apo në hotel?

Qytetari: Hë?

Prostituta 5: Ku e do jashtë, apo në hotel?

Qytetari: Në hotel!

Prostituta 5: Në hotel 40.

Qytetari: Sa vjeçe je ti? Sa vjeçe je?

Prostituta 5: 20!

Qytetari: 20 je? 20, apo më pak?

Prostituta 5: 20!

Qytetari: Se më dukesh më pak.

Prostituta 5: Se unë më pak nuk jam, se jam e shkurtër vetë

Qytetari: Hë, hë, ok!

Qytetari: 40 mijë lekë? Po hotelin e paguan ti?

Prostituta 5: Jo, ti e paguan edhe hotelin.

Qytetari: Edhe sa është hoteli?

Prostituta 5: 10!

Qytetari: Ku në ça hoteli?

Prostituta 5: Ja, aty është!

Qytetari: Si e ka emrin?

Prostituta 5: Ja mo këtu te Dafina.

Qytetari: Po di ti ndonjë çikë, apo… vetëm të rrimë një orë, apo ça? Si e ke?

Prostituta 5: O vëlla! A do rrimë për qejfin tënd?

Qytetari: Eee pra…

Prostituta 5: Hë, pra!

Qytetari: Ti do rrish një orë, a si e ke?

Prostituta 5: Po një orë, pra!

Qytetari: S’ka problem! Ja kalofsh mirë! Natën!

Seks Ne Mes Te Tiranes 2
Në Bulevardin “Zogu i Parë” gjenden edhe transvestitë, të cilët ofrojnë gjithashtu seks në këmbim të parave në hotel ose në ambiente publike.

Qytetari: Doni cigare?

Prostituta 6: Eeee…

Qytetari: S’ke cigare ti?

Prostituta 6: Jo!

Qytetari: Një kam dhe unë, po hajt! Na mere!

Prostituta 6: Ahhh po ti? Na!

Qytetari: Po ti?

Prostituta 6: Unë nuk pi!

Qytetari: Si kaloni njëherë?

Prostituta 6: Mirë

Qytetari: Mirë keni qenë?

Prostituta 6: Mirë!

Prostituta 7: A ke ndonjë mendje për seks?

Qytetari: Sa e ke ti?

Prostituta 7: Tashi jashtë, apo në hotel?

Qytetari: Hë?

Prostituta 7: Ku do jashtë, apo në hotel?

Qytetari: Po jashtë është ftohtë!

Prostituta 7: Mirë! 50 mijë lekë!

Qytetari: Në hotel! Po ça i bie 50 në hotel. Ku është hoteli njëherë? Është larg?

Prostituta 7: Ja është këtu afër, te kryqëzimi këtu.

Qytetari: Edhe ça vetëm një të prishme, apo të rrimë nja një orë, a si e kini?

Prostituta 7: Do rrimë një orë!

Qytetari: Një orë?

Prostituta 7: Po!

Qytetari: Po ti?

Prostituta 6: Edhe unë kaq e kam.

Qytetari: Hë?

Prostituta 6: Edhe unë kaq!

Qytetari: 50?

Prostituta 6: Po!

Qytetari: Po shumë është 50.

Prostituta 7: Po tashi do paguajmë hotelin, të gjitha.

Qytetari: E paguan ti hotelin?

Prostituta 7: Po!

Qytetari: Po sa është hoteli?

Prostituta 7: 15!

Qytetari: 15? S’ka me 10-të këtu?

Prostituta 7: S’ka!

Qytetari: Hë?

Prostituta 7: Ncuq!

Prostituta 6: Hë! Zgjidh e merr!

Qytetari: Rrofshi, rrofshi!

Prostituta 6: Hë, si do bëjmë?

Qytetari: Jam në dilemë pra, po është çikë shtrenjtë, them unë. Domethënë, i bie të rrimë një orë?

Prostituta 7: Një orë, një orë e gjysmë, po u kënaqëm te seksi, mund të rrimë edhe dy orë, nuk është problem.

Qytetari: Nejse, po dal ndonjë xhiro unë.

Prostituta 7: Dil shpirt, dil!

“Tejet e vështirë për ta transmetuar, e lehtë për ta gjetur në mes të Tiranës. E gjetëm ne se 5-6 veta ne, denoncimet e prindërve që kalojnë andej dhe që shohin skena të turpshme e nuk dinë çfarë t’i thonë fëmijëve. Është turp i madh. Sot ka në shkollë edukatë seksuale, por është tjetër qasje me atë që mësohet nëpër shkolla. Thirrini mendjes se është turp”, tha drejtuesi i emisionit Saimir Kodra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat