24-vjeçarja në Tiranë, dhunon dhe godet me thikë motrën e vogël

Tirana

24-vjeçarja në Tiranë, dhunon dhe godet me thikë motrën e vogël

Më: 25 janar 2020 Në ora: 13:13
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në sot në Tiranë, ku një 24-vjeçare ka dhunuar dhe goditur me thikë motrën e saj. Për pasojë kjo e fundit është plagosur dhe ndodhet në spital.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave përfundoi shtetasja me inicialet A.SH., 24 vjeçe, banuese në Greqi.

Kjo shtetase në shtëpinë e prindërve, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka rrahur dhe më pas e ka goditur me mjet prerës, motrën e saj, 21 vjeçare, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua mjeti prerës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat