Kim Mehmeti: Tiranasit në rrugë pas tërmetit që dridhi Shqipërinë

Tirana

Kim Mehmeti: Tiranasit në rrugë pas tërmetit që dridhi Shqipërinë

Më: 28 janar 2020 Në ora: 22:59
Tirane

Kim Mehmeti përmes një fotoje të publikuar në Facebook, tregon që gjendet në Shqipëri, ku siç shkruan ai është me të birin e tij.

Ai tregon se pas tërmetit shumë qytetarë kanë dalur rrugëve të trishtuar.

Ja statusi i plotë:

“Jam në Tiranë me tim bir, e ku shumë qytetarë kanë dalë rrugëve të trishtuar nga tërmeti i sontëm. Frika dhe orvatja t’u shpëtosh fatkeqësive janë edhe shenja të vetëdijes dhe mençurisë, mirëpo të mos e dish se toka është djep dhe varr ynë, të cilëve nuk mund t’u ikësh, është shenjë e injorancës njerëzore!” (Kim Mehmeti)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat