Të prekurit nga koronavirusi në Shqipëri kanë një bar-kafe në Tiranë - Bota Sot
Të prekurit nga koronavirusi në Shqipëri kanë një bar-kafe në Tiranë

Tirana

Të prekurit nga koronavirusi në Shqipëri kanë një bar-kafe në Tiranë

Më: 9 mars 2020 Në ora: 14:12
Tiranë

Dy personat e parë të prekur nga koronavirusi rezultojnë të kenë një bar kafe në Tiranë.

Newsbomb mëson se 28 vjeçari që solli nga Italia koronavirusin dhe i ati 54 vjeçar, kanë në pronësi një lokal pranë banesës së tyre në kryeqytet.

Kujtojmë se 28 vjeçari ka mbërritur nga Italia me makinën e tij dhe ka hyrë nga pika kufitare e Muriqanit. Sipas mjekes që punon në këtë pikë doganore, i riu nuk është kontrolluar pas nuk ka patur shenja të dukshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat