Tiranë, gjendet trupi i pajetë i një gruaje/ Dyshimet e para

Tirana

Tiranë, gjendet trupi i pajetë i një gruaje/ Dyshimet e para

Më: 14 mars 2020 Në ora: 12:32
Ilustrim

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur paraditen e sotme në periferi të Tiranës.

Rreth orës 10:45, në lumë, poshtë Urës së Babrroit është gjetur e mbytur 75-vjeçarja A.B.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se është mbytur aksidentalisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat