Aksident në Tiranë, makina përplaset me bordurën - Bota Sot
Aksident në Tiranë, makina përplaset me bordurën

Tirana

Aksident në Tiranë, makina përplaset me bordurën

Më: 1 prill 2020 Në ora: 11:34
Foto

I gjithë vendi sot është zgjuar me mot të vranët dhe në disa territore me reshje të mëdha shiu.

Mësohet se një aksident automobilistik është shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë, te “Unaza e Re”.

Siç shihet dhe nga pamjet, makina duket se ka humbur kotrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Mesa shihet ka disa dëme materiale të konsiderueshme, por nuk dihet ende shkaku i këtij aksidenti, pasi nuk ka ende një njoftim të bërë nga policia rrugore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet për sqarimin e mëtejshëm të ngjarjes.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat