Tronditet Tirana/ Të shtëna me armë zjarri te “Xhamlliku”, dy të plagosur - Bota Sot
Tronditet Tirana/ Të shtëna me armë zjarri te “Xhamlliku”, dy të plagosur

Tirana

Tronditet Tirana/ Të shtëna me armë zjarri te “Xhamlliku”, dy të plagosur

Më: 10 prill 2020 Në ora: 12:16
Ilustrim

Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e “Xhamlllikut” ku janë plagosur dy persona

Drejtori i Policisë së Tiranës tha se sy personat janë plagosur në këmbë, po marrin mjekim.

Paraprakisht mësohet se janë plagosur një kalimtare dhe personi që ka pasur armën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat