Tirane: Shpërthimi i fuqishëm në rrugën e Dibrës - Bota Sot
Tirane: Shpërthimi i fuqishëm në rrugën e Dibrës

Tirana

Tirane: Shpërthimi i fuqishëm në rrugën e Dibrës

Më: 30 maj 2020 Në ora: 23:35
Foto ilustrim

Një shpërthimi i fuqishëm ndodhi mbrëmjen e sotme në rrugën e Dibrës në Tiranë, pranë hyrjes së QSUT-së. 

Një sasi lënde plasëse shpëtheu në lokalin në pronësi të K.G i cili ka qenë i mbyllur. Nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale. 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të kryer hetimet e mëtejshme.

 Ndërkohë kanë mberritur dhe zjarrfikësit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat