Tragjike/ 27-vjeçari vetëvaret në zonën e Institutit Bujqësor - Bota Sot
Tragjike/ 27-vjeçari vetëvaret në zonën e Institutit Bujqësor

Tirana

Tragjike/ 27-vjeçari vetëvaret në zonën e Institutit Bujqësor

Më: 8 qershor 2020 Në ora: 08:49
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Sipas policisë, më datë 08.06.2020, rreth orës  07:54, në Institut Bujqësor në një objekt në ndërtim, është gjetur i vetëvarur shtetasi K.C., 27 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat