Tirana nesër pa drita, në këto zona do të ndërpritet energjia elektrike - Bota Sot
Tirana nesër pa drita, në këto zona do të ndërpritet energjia elektrike

Tirana

Tirana nesër pa drita, në këto zona do të ndërpritet energjia elektrike

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 15:36
Ilustrim

Do të ndërpritet energjia elektrike në disa zona të kryeqytetit ditën e nesërme, datë 11 qershor.

OSHEE bën me dije se kjo do të ndodhë për shkak të remontit të planifikuar në një nga fiderat e NST TEC.

Energjia elektrike do të mungojë gjatë intervaleve të ndryshme kohore.

Njoftimi i plotë:

Pershendetje. Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 11 qershor

Për shkak të remontit të parashikuar në një nga fiderat e NST Rajonal dhe NST TEC, në datën 11 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-12:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

Pjesërisht rruga “Memet Brocaj”, rruga “Haxhi Hysen Dalliaj”, Yzberisht, Kodër Mëzez

09:00-12:00
Pjesërisht rruga “Memet Brocaj”, rruga “Haxhi Hysen Dalliaj

09:00-15:00
Pjesërisht Yzberisht, Kodër Mëzez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat