Tiranë, e godet me biçikletë dhe konfliktohen fizikisht, përfundon në spital 58-vjeçari - Bota Sot
Tiranë, e godet me biçikletë dhe konfliktohen fizikisht, përfundon në spital 58-vjeçari

Tirana

Tiranë, e godet me biçikletë dhe konfliktohen fizikisht, përfundon në spital 58-vjeçari

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 16:31
Foto

Një konflikt ka ndodhur ditën e sotme te zona e 9-katsheve në kryeqytet, ku një person nga goditur nga një tjetër me biçikletë dhe më pas janë konfliktuar.

“Rreth orës 15:40, tek 9-katshet, si pasojë e konflikt te çastit shtetasi R.C., ka goditur me biçikletë dhe më pas është konfliktuar fizikisht me shtetasin F.H., 58 vjeç. Si pasojë e konfliktit është dëmtuar shtetasi F.H i cili është dërguar ne spital për të marrë mjekim.” – njofton policia.

Shtetasi R.C., është shoqëruar në ambientet e Komisariatit Nr. 3 për veprime të mëtejshme.

Në këtë zonë është problem kalimi i ciklistave, pasi rruga e biçikleta bllokohet shpesh nga kalimtarëve edhe nga fakti që bashkia ka vënë disa stacione urbanësh, ku grumbullohen njerëz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat