Zjarr në katin e gjashtë të një banese në Tiranë - Bota Sot
Zjarr në katin e gjashtë të një banese në Tiranë

Tirana

Zjarr në katin e gjashtë të një banese në Tiranë

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 21:37
Foto ilustrim

Një banesë në katin e gjashtë në zonën e “Astirit” është përfshirë nga flakët.

Më datë 13.06.2020, rreth orës 19:55, në Astir, ka rënë zjarr në katin e gjashtë, në një banesë që nuk banon njeri prej muajsh, ku ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe Shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat