Edukatorja del pozitive me CoVid, mbyllet çerdhja 16 në Tiranë - Bota Sot
Edukatorja del pozitive me CoVid, mbyllet çerdhja 16 në Tiranë

Tirana

Edukatorja del pozitive me CoVid, mbyllet çerdhja 16 në Tiranë

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 17:38
Foto ilustrim

Një çerdhe në Tiranë është mbyllur pasi një nga edukatoret ka rezultuar me CoVid-19. Sipas burimeve bëhet me dije se është çerdhja numër 16 në Tiranë.

Sipas informacioneve asnjë fëmijë nuk është i prekur dhe i gjithë stafi do të karantinohet për 14 ditë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat