Shi në Tiranë, dhe rrugët e kryeqytetit mbushen plot me ujë - Bota Sot
Shi në Tiranë, dhe rrugët e kryeqytetit mbushen plot me ujë

Tirana

Shi në Tiranë, dhe rrugët e kryeqytetit mbushen plot me ujë

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 14:50
Foto

Reshjet e shiut risjellin problematikën e përmbytjes së rrugëve të kryeqytetit.

Mbetet ende e pazgjidhur problemi I rrugës tek “Don Bosko”  ku sa herë bie shi përmbyten rrugët.

E njëjta problematikë është vënë re edhe tek rruga “Myslym Shyri”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat