Tiranë, urbanët nuk do rinisin punën pa u plotësuar kushtet - Bota Sot
Tiranë, urbanët nuk do rinisin punën pa u plotësuar kushtet

Tirana

Tiranë, urbanët nuk do rinisin punën pa u plotësuar kushtet

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 14:19
Ilustrim

Shoqatat e transportit qytetas dhe nderqytetas ne mbledhjen e sotme vendosi të mos rinisë punën deri në plotësimin e kërkesave të tyre dhe ndryshimin e protokollit anti covid.

Në përfundim të mbledhjes u vendos qe edhe ato linja që nisën punën do të rimbyllen..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat