“Copë k*rve je”, shkelma dhe kapje flokësh mes vajzave në ish-Bllok

Tirana

“Copë k*rve je”, shkelma dhe kapje flokësh mes vajzave në ish-Bllok

Më: 27 gusht 2020 Në ora: 22:04
Shkelma dhe kapje flokësh në ish-Bllok

Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një sherr mes dy vajzave në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Siç shihet edhe në pamjet e mëposhtme të publikuara nga JOQ dy vajza rrihen me shkelma me njëra-tjetrën, madje kapen edhe për flokësh.

Në një moment njërës prej tyre i bie taka.

Fillimisht ato kanë ofenduar njëra-tjetrën dhe më pas janë rrahur.

“Hajde ma thuaj në sy po ta mbajti”, shprehet njëra. Ndërsa tjetra i përgjigjet: “K… je, copë e k…. je”

Në një moment ndërhyn edhe një djalë, i cili ndan vajzat. Më pas një prej tyre futet në një makinë luksoze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat