Tiranë/ Aksident fatal në mesnatë, makina përplas 60-vjeçarin për vdekje

Tirana

Tiranë/ Aksident fatal në mesnatë, makina përplas 60-vjeçarin për vdekje

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 09:16
Foto Ilustrim

Një aksident ka ndodhur rreth orës 00:30, në Vaqarr, tek kthesa e Arbanës, ku mjeti me drejtues A.H., ka aksidentuar një person të paidentifikuar rreth 60 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka gjetur vdekjen.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr.6, për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat