Dorëheqja e zv.drejtorit të Policisë Tiranë, del emri i pasuesit të tij

Tirana

Dorëheqja e zv.drejtorit të Policisë Tiranë, del emri i pasuesit të tij

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 12:39
Tiranë

Pak ditë më parë Arsen Sinomati dha dorëheqjen nga posti i zëvendës drejtorit të Policisë Tiranë.

Si shkak për dorëheqjen ai paraqiti motive familjare.

Mësohet se si zëvendës i kryepolicit të kryeqytetit Rebani Jaupaj, do të emërohet Altin Mezuraj.

Ky i fundit më parë ka mbajtur detyrën e shefit të komisariatit Sarandë dhe nëndrejtor në Drejtorinë e Kufirit dhe e Emigracionit Durrës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat