Polici përleshet me qytetarin në mes të qytetit, tenton ta godasë me tullë

Tirana

Polici përleshet me qytetarin në mes të qytetit, tenton ta godasë me tullë

Më: 1 tetor 2020 Në ora: 19:10
Pamje nga vendi i ngjarjes

 Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në kryeqytet mes një efektivi policie dhe një qytetari.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga JOQ, efektivi është konfliktuar me një qytetar. Fillimisht të dy janë përplasur verbalisht, dhe në një moment kanë filluar që të shtyhen me duar. 

Megjithatë qytetari arrin të largohet me vrap, ndërsa polici e ndjek nga pas. Në një moment polici, bëhet gati për të marrë një nga tullat që ndodhen pranë një kantieri ndërtimi, por nuk e merr dhe vazhdon vrapin.

Ndërkohë që ende nuk dihen arsyet e sherrit mes të dyve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat