34-vjeçari gjendet i pajetë, policia zbulon detaje se çfarë ndodhi

Tirana

34-vjeçari gjendet i pajetë, policia zbulon detaje se çfarë ndodhi

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 13:46
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është raportuar se ka ndodhur tek Teleferiku, ku është gjetur i vetëvarur në pemë një shtetas 34-vjeçar.

Me datë 19.10.2020, rreth orës 13:00, tek Teleferiku, në afërsi të Antenave, në Dajt, është gjetur i vetë’varur në një pemë shtetasi O.Gj., 34 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat