Tiranë/ Merr flakë një makinë, reagon policia

Tirana

Tiranë/ Merr flakë një makinë, reagon policia

Më: 15 nëntor 2020 Në ora: 18:43
Foto ilustrim

Mbrëmjen e sotme rreth orës 17:40, në rrugën “Jordan Misja”, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues M.H., 27 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat