Aksident afër ambasadës italiane, makina përplaset me barrierat e rrugës

Tirana

Aksident afër ambasadës italiane, makina përplaset me barrierat e rrugës

Më: 29 dhjetor 2021 Në ora: 13:34
Pamje nga aksidenti tragjik

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, në zonën afër ambasadës italiane.

Siç shihet nga pamjet një makinë është përplasur me barrierat anësore të rrugës.

Makina duket se ka marrë dëmtime të mëdha, por fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Në vijim pritet informacion zyrtar nga policia për mënyrën se si ndodhi aksidenti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat