I shkuan për vizitë, dy mbesat vjedhin dajën, pas kësaj e pësojnë keq

Tirana

I shkuan për vizitë, dy mbesat vjedhin dajën, pas kësaj e pësojnë keq

Më: 15 janar 2022 Në ora: 14:38
Foto ilustrim

Dy vajza të reja, kushërira mes tyre e kanë pësuar keq pasi kanë vjedhur dajën e tyre.

Dy vajzat 23 dhe 16 vjeçe kishin shkuar si mysafire tek daja e tyre, por i kanë vjedhur.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 proceduan penalisht shtetaset E. D., 23 vjeçe dhe A. M., 16 vjeçe (kushërira).

Ato në bashkëpunim me njëra-tjetrën, kanë vjedhur një shumë parash në banesën e dajës së tyre, shtetasit A. S., 37 vjeç”, deklaron policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat