Merr flakë linja e tensionit të mesëm, evakuohen nxënësit në një shkollë të Tiranës

Tirana

Merr flakë linja e tensionit të mesëm, evakuohen nxënësit në një shkollë të Tiranës

Më: 17 janar 2022 Në ora: 11:38
Ilustrim

Linja e tensionit të mesëm në një shkollë 9-vjeçare në Tiranë ka marrë flakë paraditen e sotme.

ABC mëson se ngjarja ka ndodhur në shkollën “Ahmet Gashi” në Laprakë.

Për efekt sigurie, ka nisur evakuimi i nxënësve për të shmangur ndonjë incident të mundshëm.

Ndërkohë policia dhe forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat