Qendra e studimit për fëmijë përfshihet nga flakët, policia jep detajet

Tirana

Qendra e studimit për fëmijë përfshihet nga flakët, policia jep detajet

Më: 18 janar 2022 Në ora: 07:54
Foto ilustrim

Në rrugën “Thoma Koxhaj” në Tiranë ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00.

Policia njofton se nga zjarri nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat