Tiranë, kontroll kundër të dehurve në rrugë - Bota Sot
Tiranë, kontroll kundër të dehurve në rrugë

Tirana

E shtunë, 20 tetor 2018

Tiranë, kontroll kundër të dehurve në rrugë

Më: 18 nëntor 2017 Në ora: 08:03
Ilustrim

Policia rrugore e Tiranës po vijon kontrollin me drager për evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesëve të automjeteve që drejtojnë mjetin nën ndikimin e alkoolit apo në gjendje të dehur.

Aksione të tilla janë zhvilluar mbrëmë në disa rrugë të Tiranë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test