Veliaj liron nga detyra 4 administratorë të LSI të njësive bashkiake - Bota Sot
Veliaj liron nga detyra 4 administratorë të LSI të njësive bashkiake

Tirana

E enjte, 18 tetor 2018

Veliaj liron nga detyra 4 administratorë të LSI të njësive bashkiake

Më: 23 nëntor 2017 Në ora: 21:12
Erion Veliaj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka liruar nga detyra ditën e sotme 4 administratorë të Njësive Bashkiake.

Veliaj liroi nga detyra administratorët e Njësive 2, 8, 11 dhe të Bërzhitës. Veliaj falenderoi 4 administratorët e LSI për kontributin 2 vjeçar në Bashki. Vendimi, pas refuzimit të LSI-së për të mbështetur projektet e Bashkisë Tiranë.

“Mirënjohje për 2 këshilltarët e opozitës, të cilët votuan qytetin mbi partitë”, tha Veliaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test