Shkarkohet drejtori i ISSH në Tiranë - Bota Sot
Shkarkohet drejtori i ISSH në Tiranë

Tirana

E martë, 13 nëntor 2018

Shkarkohet drejtori i ISSH në Tiranë

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 14:36
Ilustrim

Largohet nga detyra që mbante deri me sot, Drejtori Rajonal i Sigurimeve Shoqërore të Tiranës, Arsim Rama.

Ne shkresën që mban firmën e drejtorit Astrit Hado, lexohet vendimi për largimin e tij nga detyra.

Sipas shkresës, marrëdhëniet e punës dhe ato financiare me ISSH ndërpriten me datën 24 nëntor, pra sot.

Image
Dokument
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test