Tiranë, shpërthen një mjet pranë Kopshtit Botanik - Bota Sot
Tiranë, shpërthen një mjet pranë Kopshtit Botanik

Tirana

Tiranë, shpërthen një mjet pranë Kopshtit Botanik

Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 12:33
Shpërthen një mjet pranë Kopshtit Botanik

Një automjet ka shpërthyer në orët e mëngjesit në Tiranë, pranë Kopshtit Botanik.

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se mjetit i është vendosur një sasi eksplozivi,por nuk dihet asgjë më tepër. Në momentin e shpërthimit mjeti ka qënë i parkuar, dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Hetimet vijojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test