Përleshje me armë në Tiranë, disa të plagosur - Bota Sot
Përleshje me armë në Tiranë, disa të plagosur

Tirana

Përleshje me armë në Tiranë, disa të plagosur

Më: 5 janar 2018 Në ora: 14:58
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë.

Burime policore kanë bërë të ditur se ka ndodhur një përleshje me armë në zonën e ‘Nish-tullës’, në kryeqytet.

Disa persona janë përleshur me armë dhe disa kanë mbetur të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Zydi Herri” në zonën e Institutit Bujqësor në kryeqytet.

Bëhet fjalë për 3 persona që janë dërguar në spital me plagë arme zjarri.

Ende nuk ka informacione të tjera për këtë ngjarje të rëndë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test