Video +18/ Gjaku i tyre lau rrugën, pse Aldisoni qëlloi për vdekje Arielën? - Bota Sot
Video +18/ Gjaku i tyre lau rrugën, pse Aldisoni qëlloi për vdekje Arielën?

Tirana

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Video +18/ Gjaku i tyre lau rrugën, pse Aldisoni qëlloi për vdekje Arielën?

Më: 21 janar 2018 Në ora: 18:18
Ngjarja ndodhi në derën e Fakultetit të Mjekësisë, në kryeqytet.

Publikohen foton e autorit që vrau me armë zjarri ditën e sotme studenten e juridikut Ariela Murati, 21 vjeçe dhe më pas veten.

Ngjarja ndodhi në derën e Fakultetit të Mjekësisë, në kryeqytet.

Aldison Beluli 23 vjeç nga Fieri ka qëlluar për vdekje me armë zjarri studenten e Juridikut, pasi vajza ka refuzuar kërkesën për lidhje dhe më pas veten.

E reja është qëlluar me disa plumba, teksa po shkonte në shtëpinë e motrës së saj dhe ka ndërruar jetë në spital. Autori ndodhet në gjendje të rëndë në reaminacion.

Dy të rinjtë kanë qenë nxënës të shkëlqyer në shkollën e mesme “Sotir Kapo” në Zharrez të bashkisë Patos nga ku na nisur dhe lidhja e tyre pasionante.

Mësohet se para një jave Aldison Beluli është grindur me familjarët për këtë çështje, pasi ata i kanë kërkuar që të mos e shqetësonte më Ariela Muratin.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test