I riu ‘fluturon’ me 236 km/orë në autostradën Tiranë-Durrës, alarmohet policia - Bota Sot
I riu ‘fluturon’ me 236 km/orë në autostradën Tiranë-Durrës, alarmohet policia

Tirana

I riu ‘fluturon’ me 236 km/orë në autostradën Tiranë-Durrës, alarmohet policia

Më: 28 janar 2018 Në ora: 19:26
Në një video të publikuar në faqen zyrtare të policisë duket 31 vjeçari i ndaluar nga efektivët rrugorë të cilët e kanë quajtur këtë rast, si të frikshëm dhe të papranueshëm.

Policia rrugore e Tiranës ka ndaluar mbrëmjen e djeshme një të ri i cili po ecte me një shpejtësi prej 236 km në orë.

Në një video të publikuar në faqen zyrtare të policisë duket 31 vjeçari i ndaluar nga efektivët rrugorë të cilët e kanë quajtur këtë rast, si të frikshëm dhe të papranueshëm.

Njoftimi i plotë:

Ne autostraden Durres-Tirane perballe QTU.

Me Policine Rrugore te Tiranes.

Me Radar per te parandaluar shpejtesine si burim kryesor i aksidentit. Per te evidentuar e ndeshkuar ata qe qarkullojne me shpejtesi mbi limetet e lejuara.

K.Ll, 31 vjeçari me 236 km/ore. Kjo eshte e pa pranueshme e frikshme, rrezik i madh per jeten e tij dhe te perdorueseve te rruges.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat