Zjarri në fabrikë, OSHEE: Digjet një pjesë e linjës që furnizon Unazën e Re - Bota Sot
Zjarri në fabrikë, OSHEE: Digjet një pjesë e linjës që furnizon Unazën e Re

Tirana

E hënë, 15 tetor 2018

Zjarri në fabrikë, OSHEE: Digjet një pjesë e linjës që furnizon Unazën e Re

Më: 22 prill 2018 Në ora: 13:07
OSHEE

Zjarri në fabrikën e riciklimit të mbetjeve paraditen e sotme, nuk ka shkaktuar dëme të konsiderueshme vetëm në këtë biznes, por edhe në rrjetin e energjisë elektrike.

OSHEE njofton se është djegur një pjesë e linjës që furnizon Unazën e Re me Mëzezin

“Për shkak të rënies së zjarrit te fabrika e riciklimit, është djegur një pjesë e linjës që furnizon Unazën e Re dhe Mëzesin. Grupet e punës së OSHEE ndodhen në terren për masat e ruajtjes së sigurisë. Raportohet për një kabinë të djegur plotësisht si dhe kemi stakuar dy fidera 105 dhe F13 për masë sigurie”, njofton OSHEE.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test