Rama thotë se Liqeni artificial i Tiranës u çertifikua si ujë i pastër nga 'White Flag' - Bota Sot
Rama thotë se Liqeni artificial i Tiranës u çertifikua si ujë i pastër nga 'White Flag'

Tirana

Rama thotë se Liqeni artificial i Tiranës u çertifikua si ujë i pastër nga 'White Flag'

Më: 9 maj 2018 Në ora: 10:32
Liqeni i Tiranës

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot se liqeni i Tiranës është çertifikuar si ujë i pastër nga "White Flag".. 

"Mirëmëngjes, uron Rama si zakonisht, dhe me këto pamje nga hapësirat e transformuara të molit në Liqenin e Tiranës, i çertifikuar tanimë edhe për ujë të pastër nga “White Flag”, ju uroj një ditë të mbarë".

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...