Pasojat e frikshme që lanë pas rrufetë gjatë natës në Tiranë - Bota Sot
Pasojat e frikshme që lanë pas rrufetë gjatë natës në Tiranë

Tirana

E martë, 13 nëntor 2018

Pasojat e frikshme që lanë pas rrufetë gjatë natës në Tiranë

Më: 23 qershor 2018 Në ora: 08:42
Tiranë

Në orët e para të ditës sotme është dëmtuar nënstacioni Tec Kombinat.

Dëmtimi ka ardhur si pasojë e rrufeve të rëna gjatë natës.

 Nga fotot shikohet shembja e një pjese të godinës dhe djegia e pajisjeve 35kV bashke me transformatorin.

Aktualisht një pjesë e zonës së Kombinat në Tiranë është pa energji elektrike.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test