Tërmeti, shiu dhe ylberi, brenda një dite në Tiranë… pritet vetëm cunami?! - Bota Sot
Tërmeti, shiu dhe ylberi, brenda një dite në Tiranë… pritet vetëm cunami?!

Tirana

E martë, 16 tetor 2018

Tërmeti, shiu dhe ylberi, brenda një dite në Tiranë… pritet vetëm cunami?!

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 18:55
Tiranë

Sa shumë fenomene natyrore kanë ndodhur në vetëm pak momente në kryeqytetin e Shqipërisë.

Pak pas orës 15:00 vendi dhe kryesisht Tiranë u godit nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 4.7 ballë.

Më pas, Tirana u përfshi nga një rrebesh shiu, i cili fatmirësisht nuk zgjati shumë minuta.

E pas shiu, u shfaq ylberi, si për të treguar se të gjitha janë fenomene të natyrshme dhe nga tërmeti nuk ka vend për shqetësim.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test