Sherr me thika në Tiranë, plagoset adoleshenti - Bota Sot
Sherr me thika në Tiranë, plagoset adoleshenti

Tirana

E diel, 18 nëntor 2018

Sherr me thika në Tiranë, plagoset adoleshenti

Më: 2 gusht 2018 Në ora: 18:02
Foto ilustrim

Dy djem të rinj janë konfliktuar me njëri- tjetrin në qytetin e Tiranës, pranë rrugës “Jordan Misja” dhe njëri prej tyre ka mbetur i plagosur.

Policia raporton se një sherr mes shtetasve me inicialet R.K 19 vjeç dhe S.B, 23 vjeçar, ka përfunduar me plagosjen e adoleshentit. 23 vjeçari ka nxjerrë thikën dhe e ka goditur në trup 19 vjeçarin. Fatmirësisht i riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 01.08.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasin R. K., vjeç 19, banues në Paskuqan, pasi në rrugën ‘’Jordan Misja ‘’, ka plagosur me thikë, shtetasin S. B., vjeç 23, banues në Tiranë, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Punohet për kapjen e shtetasit R. K. Nenet 76, 22 dhe 279 të Kodit Penal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test