E rëndë në Tiranë! Gjyshja gjen të vdekur në vaskë nipin 22-vjeçar - Bota Sot
E rëndë në Tiranë! Gjyshja gjen të vdekur në vaskë nipin 22-vjeçar

Tirana

E enjte, 15 nëntor 2018

E rëndë në Tiranë! Gjyshja gjen të vdekur në vaskë nipin 22-vjeçar

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Një 22-vjeçar ka humbur jetën teksa ishte duke bërë dush. I riu është jetur i pajetë në vaskën e tualetit nga gjyshja e tij. Ngjarja e rëndë ndodhi këtë mëngjes në Tiranë.

Policia e kryeqytetit njofton se rreth orës 08:25, në rrugën ”Kongresi Manastirit”, në tualetin e banesës, në vaskë, është gjetur pa shenja jete nga gjyshja, J. B., rreth 22 vjeç.

Nga kqyrjet paraprake nuk rezulton të ketë shenja dhune në trup.

"Po punohet për zbardhjen e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të vdekjes", njofton paraprakisht policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test