Shpërthen gazi në çerdhen e “Ali Demit” në Tiranë, detajet e para të policisë - Bota Sot
Shpërthen gazi në çerdhen e “Ali Demit” në Tiranë, detajet e para të policisë

Tirana

E shtunë, 17 nëntor 2018

Shpërthen gazi në çerdhen e “Ali Demit” në Tiranë, detajet e para të policisë

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 09:53
Çerdhja e “Ali Demit” në Tiranë

Tirane- Gjatë orëve të para të ditës së sotme, në çerdhen nr. 14 në Tiranë, në lagjen “Ali Demi” ka shpërthyer gazi.

Report Tv mësojnë se gazi është përhapur në dhomën ku rrinë bombolat.

Burimet bëjnë me dije se nga rrjedhja e gazit ka pasur edhe flakë. Fatmirësisht nuk ka të dhëna për të dëmtuar.

Policia dhe zjarrfikësit kanë shuar flakët në mëngjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test