Zjarr tek dy kullat në Tiranë - Bota Sot
Zjarr tek dy kullat në Tiranë

Tirana

Zjarr tek dy kullat në Tiranë

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 13:49
Kullat në Tiranë

Në afërsi te një zyrë avokatie tek Kullat Binjake në Tiranë, ka rënë zjarr. Mësohet se është përfshirë nga flakët një kabinë elektrike.

Ka qenë ndërhyrja e zjarrfiksëve në kohë që ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Nuk njoftohet per dëmtime në njerëz.

Sipas njoftimit të policisë zjarri ka rënë në orën 12,40 minuta.

‘Informacion Paraprak Më datë 20.08.2018, rreth orës 12:40, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në gabinën elektrike të një qendre tregtare ka dalje tymi dhe dyshohet për rënie zjarri. Në vendgjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Zjarrfikësja, po punohet për konstatimin e zjarrit dhe fikjen e tij’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...