“Me dashuri nga Tirana”! Google kap pamjen e pazakontë në rrugët e kryeqytetit - Bota Sot
“Me dashuri nga Tirana”! Google kap pamjen e pazakontë në rrugët e kryeqytetit

Tirana

“Me dashuri nga Tirana”! Google kap pamjen e pazakontë në rrugët e kryeqytetit

Më: 27 gusht 2018 Në ora: 18:11
Google kap pamjen e pazakontë në rrugët e kryeqytetit

Nuk janë të pakta rastet kur makina e “Google Street View” ka fotografuar në rrugët e mbarë botes skena nga më të çuditshmet.

Por ajo që gjendet në një prej rrugëve të Tiranës është ndoshta imazhi përfaqësues i shoqërisë tonë, e dhunshme!

Ekzaktësisht në rrugën “Violeta Manushi”, kamerat e Google Street kanë kapur një skenë llahtari sherri, ku janë përfshirë dy djem dhe 3 gra.

Njëri nga djemtë është i zhveshur dhe i zbathur, çka do të thotë që sherri kishte degraduar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...