Nisja e vitit të ri shkollor, Veliaj: Shumë më mirë se çdo vit tjetër! - Bota Sot
Nisja e vitit të ri shkollor, Veliaj: Shumë më mirë se çdo vit tjetër!

Tirana

Nisja e vitit të ri shkollor, Veliaj: Shumë më mirë se çdo vit tjetër!

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 18:59
Erion Veliaj falenderoi në Twitter Policinë e Shtetit dhe Policinë Bashkiake për punën e tyre në ditën e parë të shkollës.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj falenderoi në Twitter Policinë e Shtetit dhe Policinë Bashkiake për punën e tyre në ditën e parë të shkollës.

“Falemnderit nga @PoliciaeShtetit, @policia_bashkia dhe vullnetarët tanë në çdo kryqëzim ku ka shkollë për ndihmën me ditën e parë. Mirënjohje dhe atyre prindërve që sot zgjodhën të linin makinat e t’i shoqëronin në këmbë fëmijët! Shumë më mirë se çdo vit tjetër! Bravo”, shkruan kryebashkiaku Veliaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...