Forca të shumta policie në Tiranë, çfarë po ndodh në kryeqytet? - Bota Sot
Forca të shumta policie në Tiranë, çfarë po ndodh në kryeqytet?

Tirana

E martë, 16 tetor 2018

Forca të shumta policie në Tiranë, çfarë po ndodh në kryeqytet?

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 22:57
Forca të shumta policie në Tiranë

Një sërë forcash të policisë së shtetit kanë nisur një aksion blic në Tiranë dhe në rrethet përqark kryeqytetit.

Në operacion kanë marrë pjesë forcate e Ndërhyrjes së Shpejtë si dhe oficerë të krimeve të rënda.

Mësohet se janë kontrolluar deri më tani disa banesa dhe objekte, me qëllim goditjen e disa grupeve gjobvënëse në Tiranë.

Operacioni vijon ende ndërsa të dhënat zyrtare ende nuk janë bërë publike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test